O mnie

Po prostu Iza.
Szarooka niby-blondynka, właścicielka głowy pełnej najdziwniejszych marzeń i planów, rocznej chomiczki i irytującego brata bliźniaka. Uczennica drugiej klasy LO o profilu biologiczno-chemicznym z wyboru, polonistka z zamiłowania. Na papierze już właściwie dorosła, „na żywo” niekoniecznie.
Wiecznie czymś zajęta i wiecznie na coś narzekająca osóbka, dla której szklanka zawsze jest w połowie pusta, tabliczka czekolady ma za mało kostek a dobra książka zbyt szybko się kończy.
Raczej nierzucające się w oczy indywiduum, podręcznikowy przykład introwertyka, kiedy nie czyta, zwykle coś je lub śpi.
Dostaje fioła gdy widzi cokolwiek zielonego (z wyjątkiem warzyw), trampki, koszule w kratę, piękną okładkę lub nazwisko Ezio Auditore. Kiedy nie je i nie czyta, pomaga asasynom pozbywać się Templariuszy, szkoli jasnowłosego elfa w sztuce władania łukiem, hoduje smoki w lesie Nightwood, udaje, że się uczy, słucha muzyki, a często usiłuje robić to wszystko jednocześnie.
Przede wszystkim: kocha czytać. Najczęściej sięga po młodzieżówki utrzymane w fantastycznych klimatach, czyta wszystko co wyjdzie spod pióra Johna Flanagana, Joanny Chmielewskiej, Clive'a Cusslera, Ricka Riordana, Gail Carriger, Olgi Gromyko i Pawła Kornewa. Ostatnimi czasy zakochana w steampunku, urban fantasy, dystopiach i postapokalipsie. Nie stroni od książek nie-fantastycznych, choć jak ognia unika romansów, horrorów i powieści historycznych.

Jeśli masz ochotę, napisz do mnie: izamirez23@gmail.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Każdy kolejny komentarz sprawia mi masę radości, więc jeśli już tu jesteś, Czytelniku, zostaw po sobie choć mały ślad, bo to dla Ciebie piszę. :) Uważaj jednak na słowa - wypowiedzi zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy czy obraźliwe treści będą od razu usuwane.
Osobników anonimowych proszę o podpisywanie się, niech wiem, do kogo w razie czego się zwracam.
Dziękuję! :]