24 grudnia 2012

Święta, święta : )


I znów minął rok. Kto by pomyślał, że ten czas tak szybko przeleci... Jeszcze niedawno cieszyliśmy się z wigilijnych potraw, otrzymanych prezentów i rodzinnej atmosfery, a tu znów przyszły kolejne Święta. Nawet koniec świata nie dał im rady ;)
Dziś Wigilia. Już zaczynają się przygotowania, w domku pachnie wigilijną kolacją i zbliża się również moment składania życzeń i łamana się opłatkiem. Opłatkiem co prawda mogę połamać się z Wami tylko wirtualnie, ale i bez tego chciałabym życzyć Wam radosnych, spokojnych i ciepłych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Niech te dni będą wyjątkowe, pełne miłości i spokoju. Życzę Wam, aby wigilijny karp spełnił trzy Wasze życzenia, na stole znalazło się mnóstwo pysznego jedzonka, a pod choinką wymarzone prezenty, nie tylko te książkowe. Niech nadchodzący rok będzie jeszcze lepszy niż ten i przyniesie radość, szczęście i pomyślność. Niech los zawsze Wam sprzyja!
Wesołych Świąt! :)

6 komentarze:

Taki jest świat pisze...

Zdrowych i wesołych :)

itsmeakame pisze...

Wesołych Świąt :)

Miłośniczka Książek pisze...

dziękuję za życzenia :)
pozwól, że i ja Ci takowe złożę :)

Życzeń, które Tobie życzę,na razie nie wyliczę, wiec podaję pierwsze z kraju, by Ci żyło się jak w raju, by w wigilię u rodzinki, wszyscy mieli fajne minki, by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości, i u wszystkich był tak mocny, by pozostał całoroczny! :D

Agnieszka Deja pisze...

Wszystkiego co najlepsze w te święta :)

Edyta pisze...

Również wszystkiego dobrego na Święta! Niech będzie rodzinnie, choinkowo, smacznie i radośnie! Pozdrawiam!

Tirindeth pisze...

Wesołych i zdrowych! :)

Prześlij komentarz

Każdy kolejny komentarz sprawia mi masę radości, więc jeśli już tu jesteś, Czytelniku, zostaw po sobie choć mały ślad, bo to dla Ciebie piszę. :) Uważaj jednak na słowa - wypowiedzi zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy czy obraźliwe treści będą od razu usuwane.
Osobników anonimowych proszę o podpisywanie się, niech wiem, do kogo w razie czego się zwracam.
Dziękuję! :]