21 sierpnia 2012

Artysta potrzebny... no, niekoniecznie od zaraz

... ale musi się postarać. :)
A o co biega? Ano o to, że pan Krzysztof Spadło, autor nie tak dawno recenzowanego przeze mnie zbioru opowiadań "Marzyciele i Pokutnicy" ma do artystów sprawę.
W tej chwili duża część wydawanych w Polsce książek ma również swoje elektroniczne odpowiedniki, znane chyba wszystkim pod hasłem "e-booki". I tak się składa, że "Marzyciele i Pokutnicy" również ukażą się pod tą postacią, ale to nie będzie zwykły e-book, tylko coś, co razem z autorem będą mogli współtworzyć ci, których Bozia obdarzyła talentem, i którzy pewnie władają pędzlem, ołówkiem, piórkiem czy innym "artystycznym" narzędziem (młotek i dłuto w tym przypadku niestety nie wchodzą w grę :) )
"To będzie Coś, przez duże "C".", jak zapowiada sam autor, który wystosował w tej sprawie do czytelników maści wszelakiej List Otwarty, w którym zaprasza wszelkiego rodzaju (nie)spełnionych artystów do podzielenia się ze światem kawalątkiem swojego talentu i wykonania ilustracji do jednego z opowiadań zawartych w zbiorze.
Jeśli więc zaliczacie się do owego grona artystów, znacie historie opisane w "Marzycielach i Pokutnikach" (albo będziecie mieli okazję poznać niedługo) i macie ochotę "zabłysnąć", być może jest to coś dla Was. A może macie znajomych, którzy mają talent i chcieliby się pokazać? Wtedy przekażcie wieść dalej.
"Narzędzia" w dłoń i niech moc (ew. natchnienie) będzie z Wami! :)

1 komentarze:

Morrigan pisze...

Moje artystyczne gryźmułki raczej nie są godne uwagi xD

Prześlij komentarz

Każdy kolejny komentarz sprawia mi masę radości, więc jeśli już tu jesteś, Czytelniku, zostaw po sobie choć mały ślad, bo to dla Ciebie piszę. :) Uważaj jednak na słowa - wypowiedzi zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy czy obraźliwe treści będą od razu usuwane.
Osobników anonimowych proszę o podpisywanie się, niech wiem, do kogo w razie czego się zwracam.
Dziękuję! :]