24 grudnia 2011

Święta, święta!


Dziś Wigilia. Poprzedzający Święta Bożego Narodzenia dzień, którego właściwie przez cały rok z niecierpliwością wyczekują nie tylko dzieci :)

Tak więc z okazji tego wspaniałego wydarzenia, chciałabym życzyć Wam radosnych Świąt, aby upłynęły one w sympatycznej, pełnej miłości i szczęścia rodzinnej atmosferze. Niech się Wam spełnią wszystkie Wasze marzenia, także te z pozoru niemożliwe do spełnienia, na wigilijnym stole znajdzie się masa różnych różnistych pyszności, a pod choinką stosy prezentów, nie tylko tych książkowych. Niech każdy kolejny dzień zarówno tego, jak i następnego roku będzie lepszy od poprzedniego, blogerom niech nie zabraknie weny i chęci do pisania coraz to ciekawszych recenzji coraz lepszych książek :)


A teraz moja ulubiona piosenka świąteczna ode mnie dla Was:


A tutaj, moje niedawne odkrycie. Nie mam pojęcia, dlaczego nie znałam tej piosenki wcześniej, ale gdy śpiewaliśmy ją na angielskim, strasznie mi się spodobała i nią też się z Wami podzielę :)

Jeszcze raz Wesołych Świąt Wszystkim!

4 komentarze:

Emily pisze...

Wesołych świąt, wielu książkowych zdobyczy, wspaniałej literatury, dużo czasu, oraz cudownie spędzonych świąt w naszych cudownych choć nie bardzo oświetlonych Tarnowskich Górach :)

Ice_Fire pisze...

Nie będę oryginalna i powiem to samo: wesołych świąt!

natula pisze...

Spokojnych, cudownych i bialutkich Świąt Bożego Narodzenia :)

Morrigan pisze...

Nawzajem!

Ah, te święta...

Prześlij komentarz

Każdy kolejny komentarz sprawia mi masę radości, więc jeśli już tu jesteś, Czytelniku, zostaw po sobie choć mały ślad, bo to dla Ciebie piszę. :) Uważaj jednak na słowa - wypowiedzi zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy czy obraźliwe treści będą od razu usuwane.
Osobników anonimowych proszę o podpisywanie się, niech wiem, do kogo w razie czego się zwracam.
Dziękuję! :]